Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В селі Весела Гора рибалки хочуть поставити пам’ятник рибалці і Сіверському Донцю

В селі Весела Гора рибалки хочуть поставити пам'ятник рибалці і Сіверському ДонцюГолова «Луганського клубу рибалок» Микола Ардал’янов ініціює створення в селі Весела гора Слов’яносербського району Луганської області пам’ятника рибалці і річці Сіверський Донець.

За словами Миколи Ардал’янова, яким повинен бути пам’ятник ще не визначилися.

«Можливо це буде рибалка з вудкою, який сидить на лавці. З ним би можна було посидіти, сфотографуватися. Або рибалка, який закидає спінінг. Поки ми думаємо над тим, яким саме має бути пам’ятник. Наприклад, є пам’ятник рибалці в Бердянську, але мені здається, що і біля річки Сіверський Донець у Луганській області, з її багатою історією, повинен бути свій пам’ятник », — зазначив він.

Микола Ардал’янов припускає, що в Луганській області можливо провести конкурс серед дітей для створення ескізу пам’ятника. «До створення ескізу пам’ятника можна залучити діток. Провести конкурс з заохочувальними призами. Можливо, їх малюнки б підказали нам, яким може бути пам’ятник. Крім того, необхідно продумати якою має бути охорона пам’ятника, з якого матеріалу він повинен бути виконаний і природно, благоустрій прилеглої території», — поділився він.

Голова «Луганського клубу рибалок» розповів, що з ініціативою створення пам’ятника він звернувся до обласного управління культури. Там можливість створення пам’ятника оцінили позитивно, проте повинні бути відповідні обґрунтування і, крім того, рішення місцевої влади.

«Найголовніше, щоб місцеві влади дали добро. Щоб все це було законно і на благо області », — зазначив він.

При цьому голова «Луганського клубу рибалок» підкреслює, що рішення по створенню і установці пам’ятника, не приймалося з метою заробітку.

Крім того, в планах Миколи Ардал’янова створити в Луганській області риболовну базу, яких в області зараз немає взагалі. До речі, голова клубу рибалок першим в області створив на річці Сіверський Донець плаваючі гаражі для човнів і катерів.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.