До Дня працівників житлово-комунального господарства | Новости Славяносербска

Подписка на Новости Славяносербска RSS

До Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування

15 Мар 2012

До Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування15 березня, напередодні святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування, в райдержадміністрації відбулася зустріч керівників служб і підприємств, що надають комунальні та побутові послуги населенню, з керівництвом Слов’яносербського району.

Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Дерев’янко та заступник голови районної ради Володимир Меріуц обговорили з запрошеними підсумки роботи в 2011 році і перспективи діяльності в 2012 році, а також привітали їх з наступаючим святом.

— Це професійне свято – один з найважливіших, тому що ваша професія без перебільшення входить в число найбільш потрібних, — зазначила Тетяна Дерев’янко. — Люди постійно потребують безперебійної подачі води, газу, електрики, в наданні комунальних та побутових послуг, і забезпечення належної роботи цих систем лежить на ваших плечах. Тому, вітаючи всіх тих, хто працює в цій сфері, хочу побажати здоров’я, терпіння і сімейного благополуччя.

За матеріалами: slov.loga.gov.ua

Фото: slov.loga.gov.ua

Читайте также:


Комментарии:

Ваши мысли

Скажите нам, что вы думаете...

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.