Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Раді ветеранів району — 25!

Раді ветеранів району - 25!23 березня відзначається своє 25-річчя організація ветеранів України, а разом з нею і Слов’яносербська районна рада ветеранів. В урочистому зібранні з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Петро Удовиченко, заступник голови районної ради Володимир Меріуц, а також ветеранський актив, голови міськселсільрад, керівники підприємств та організацій району. Почесним гостем заходу був голова Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Володимир Демішкан.

З доповіддю з урочистої нагоди ювілею виступила голова районної ради ветеранів Валентина Сумська.

— Дозвольте запевнити від усього ветеранського активу, що районна організація ветеранів і далі буде чітко виконувати завдання, визначені її Статутом, займаючи активну життєву позицію, відстоювати історичну правду про Велику Вітчизняну війну, брати активну участь у подальшому розвитку нашого району, виховувати у молоді любов до своєї малої Батьківщини, — підкреслила Валентина Єгорівна

Також вона вручила директору КП «Районний краєзнавчий музей» Валентині Братчиковій «Книгу добрих справ», що зібрала записи про всі значущі заходи, проведені ветеранами і для ветеранів.

Вітаючи присутніх з цією знаменною датою, голова райдержадміністрації Петро Удовиченко відзначив, що органи виконавчої влади завжди з особливою увагою ставилися до тих, чия молодість та дитинство обпалене вогнем найжорстокішої війни:

— Одним із пріоритетних напрямків районної влади завжди була і залишається робота з реалізації заходів щодо захисту прав та інтересів ветеранів війни, праці, пенсіонерів. Перед нами стоїть завдання — надавати посильну допомогу у вирішенні питань, які ви піднімаєте. Ми завжди будемо пам’ятати про те, що зроблено руками старшого покоління і спрямуємо всі зусилля на те, щоб ви щодня відчували повагу і турботу, мали нормальний рівень життя і не втратили суспільну активність.

У вас за плечима нелегкий і славний шлях, величезний досвід і мудрість прожитих років. Кожен захід з вашою участю — це яскравий приклад вашої активної життєвої позиції щодо участі у розвитку району. Особливо цінно ваша участь у виховній роботі серед дітей та молоді. Ви є постійними учасниками заходів які проводяться в школах, учасниками екскурсій в музеях, у всіх районних заходах з патріотичного виховання підростаючого покоління, і за це вам велике спасибі, — зазначив Петро Григорович.

Разом з Володимиром Меріуц він виконав почесну місію нагородження активістів ветеранського руху. Пам’ятними подарунками райдержадміністрації та районної ради були відзначені голова районної ради ветеранів Валентина Сумська та секретаря районної ради ветеранів Віра Богачева; грамотами райдержадміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну громадську діяльність та з нагоди 25-річчя створення організації Ветеранів України відзначено Леонід Гальченко (голова первинної ветеранської організації Зімогір’ївскої міської ради), Микола Рудаков (голова первинної ветеранської організації Степовської сільської ради), Ніна Федорова (почесний голова, член президії районної ради ветеранів), Павло Серебряков (заступник голови ради ветеранів Родаківської селищної ради), Ксенія Сорокалетова (член ради ветеранів Металістської сільської ради), Марія Грач (член ради ветеранів Лозівської селищної ради), Валентина Куликова (член ради ветеранів Кримської сільської ради), Валентина Бондаренко (член ради ветеранів Зімогір’ївскої міської ради), Василь Анохін (член ради ветеранів Трьохізбенської сільської ради), Зоя Чешенко (голова первинної ветеранської організації Веселогірської сільської ради), Іван Колесников (голова первинної ветеранської організації Веснянської сільської ради), Лідія Щербакова (голова первинної ветеранської організації Лотиківської селищної ради), Валентина Дубина (член ради ветеранів Фрунзенської селищної ради) , Лідія Губіна (член ради ветеранів Хорошенскої сільської ради).

Володимир Демішкан також не залишився в стороні від загального свята. Разом з привітаннями Владмімір Федорович під оплески залу вручив квіти і пам’ятні подарунки кожному ветерану, а головному лікарю РТМО Інні Фесенко — документи на спеціальне медичне обладнання.

— Я вдячний вам за запрошення на цей захід. Мені дійсно приємно бути разом з вами в цьому затишному залі, і в знак вдячності і поваги вашого бойового і трудового подвигу ми вручаємо вам ці скромні подарунки. Низький вам поклон, дорогі ветерани!

Було сказано ще багато теплих слів, побажань і презентів: фракція Партії регіонів районної ради передала раді ветеранів новий комп’ютер, депутат районної ради Валерій Меріуц вручив телефон, Валентина Носикова, начальник районного відділення регіонального фонду «Благовіст», — пам’ятний подарунок. Все це свідчило про те, що ветеранська організація Славяносербщіни є однією з найбільш шанованих і дієвих.

— Нам так хочеться, щоб ви були з нами завжди, тому що ми розуміємо і цінуємо вашу історичну роль у долі Батьківщини. Щиро бажаємо вам здорового довголіття, благополуччя і добра, — зазначив голова фракції Партії регіонів районної ради Володимир Жулинський, і до його слів приєднався кожен, хто знаходився в залі.

Завершилося урочисте зібрання святковим концертом.

За матеріалами: slov.loga.gov.ua

Фото: slov.loga.gov.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.