Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Талантами сповнена земля Слов’яносербщини

Талантами сповнена земля Слов'яносербщиниУ минулу суботу в районному Будинку культури в рамках обласного фестивалю-конкурсу «Луганщина — світанок України», присвяченого 75-річчю утворення Луганської області, відбувся творчий звіт художньої самодіяльності району.

24 номери, представлені учасниками конкурсу, створили яскраву феєрію звуків, образів, почуттів, рухів у вокальному, оркестровому, театральному, цирковому, хореографічному жанрах. Незважаючи на те що концерт йшов більше двох годин, час пролетів непомітно. «Пісня про Слов’яносербськ» у виконанні Анатолія Філатова в супроводі танцювального колективу «Едельвейс» стала вінцем чудового заходу — учасники були запрошені на сцену для підбиття підсумків звіту художньої самодіяльності. Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Дерев’янко, вітаючи учасників огляду, подякувала всім за участь і яскраве барвисте подання, зазначивши, що цього року конкурс пройшов на високому рівні, а значить, Слов’яносербії є чим пишатися.

Слова привітання та подяки за подароване свято зі сцени прозвучали від директора Луганського обласного центру народної творчості, заслуженого працівника культури України, заступника голови обласного журі Василя Ярового.

— Я повинен сказати, — звернувся до учасників і організаторів звіту голова журі, — що майстерність учасників та організація заходу значно зросли в порівнянні з попередніми роками. Видно велику роботу, творче зростання артистів. Це дуже радує і мене особисто, і моїх колег. Дуже добре, що сьогодні на цій сцені ми побачили багато дитячих колективів, дуже талановитих, перспективних, які, думаю, підкорять не тільки обласні підмостки, а з часом підуть і далі.

Журі конкурсу також відзначило різновікову категорію артистів, різноплановість репертуару, сценічну культуру виконавців. Учасники та гості отримали величезне задоволення від справжнього свята таланту, краси, натхнення!

В рамках огляду також була організована виставка декоративно-прикладного мистецтва, на якій були представлені кращі роботи майстрів Слов’яносербщини.

За матеріалами: slov.loga.gov.ua

Фото: slov.loga.gov.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.