Наші шашкісти в числі кращих! | Новости Славяносербска

Подписка на Новости Славяносербска RSS

Наші шашкісти в числі кращих!

12 Апр 2012

Наші шашкісти в числі кращих!У березні-квітні 2012 року на базі Центрального обласного шахово-шашкового клубу міста Луганськ відбувся чемпіонат області з шашок.

На змаганнях був присутній голова Всесвітньої федерації шашок Іван Шовкопляс.

В обласному шашковому турнірі взяли участь представники міст Луганськ, Ровеньки, Брянка, Краснодонського, Троїцького, Новоайдарського, Марківського та Слов’яносербського районів. Спортивну честь Слов’яносербського району захищала збірна команда шашкістів у складі: Віктор Білицький, Олена Афанасьєва, Валерія Білицька, Владислава Білицька (с. Петровеньки), Наталя Шеремет (с. Хороше), Володимир Прудкогляд (п. Фрунзе).

У турнірі по «блискавичним» шашкам в молодшій віковій групі (до 10 років) порадували наші дівчатка, що зайняли в особистому заліку весь п’єдестал пошани: І місце — Олена Афанас’єва, ІІ місце — Валерія Білицька, ІІІ місце — Владислава Білицька. Юні шашисти були нагороджені грамотами та медалями переможців шахового турніру. Віктор Білицький в особистому заліку показав восьмий результат.

У змаганнях з класичних шашок в особистому заліку чемпіонкою області стала Наталія Шеремет із с. Хороше.

У турнірі з «швидких» шашок (по 15 хвилин на партію) у молодшій віковій групі (до 10 років) І місце зайняла Олена Афанас’єва, ІІ місце — Валерія Білицька. Обидві юні спортсменки включені до складу збірної команди Луганської області з шашок. Наші чоловіки-шашкісти теж показали непоганий результат: з 23 учасників чемпіонату області Володимир Прудкогляд став десятим, а Віктор Білецький — дванадцятим.

Райдержадміністрація та районна рада висловили подяку Хорошенскій сільській раді (голова — Роман Закіров) за надання допомоги шашкістам району щодо участі в обласних змаганнях.

Вітаємо слов’яносербських шашкістів з гідним виступом на обласному шашковому турнірі 2012 року.

За матеріалами: slov.loga.gov.ua