Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Кубок обласної «Зарниці» знову в районі!

Кубок обласної «Зарниці» знову в районі!Протягом багатьох років на землі Луганщини та в Слов’яносербському районі підтримується чудова традиція проведення юнацьких військово-спортивних ігор. Районна військово-спортивна гра «Зарниця» є невід’ємною частиною районної програми «Патріот Луганщини», спрямованої на цивільно-патріотичне виховання молоді.

7-8 червня на території Луганського обласного навчально-методичного оздоровчого молодіжного центру «Сонячний» (с.Макарово, Станично-Луганський район) пройшла обласна військово-спортивна гра «Зарниця», присвячена 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Честь Слов’яносербського району захищала команда «Булавінец» Трьохізбенської загальноосвітньої школи, переможець районної військово-спортивної гри 2012 року.

Незважаючи на те, що в команду «Булавенец» увійшли в основному новачки з числа молодої зміни юноармейцев, хлопці були готові до серйозної та рішучої боротьби за призове місце. Два дня команда провела в непростих умовах наметового військового містечка. Кожен етап змагань став серйозним випробуванням для членів команди на силу і витривалість, уміння не здавати своїх позицій, повністю викладатися незважаючи ні на втому, ні на «палкі» погодні умови. У перший день пройшли конкурси з стройової, саперної, медичної підготовки, стрільби з пневматичної гвинтівки, орієнтування, метання гранати, рукопашного бою, конкурси військових містечок, історії України, краю, військової історії і теорії, фітоконкурс.

Мужність, майстерність і наполегливість хлопців допомогли нашій команді відрізнитися в конкурсах строю та пісні, метання гранати, стрільби (перші місця), військових містечок (3 місце), історії України, краю, військової історії і теорії (3-4 місце), рукопашному бою (4-5 місце), орієнтуванні (6 місце), медичної підготовки (8 місце). За результатами першого дня змагань команда Слов’яносербського району вже лідирувала в загальному заліку. А вранці команди міст та районів Луганської області взяли участь у воєнізованій естафеті «Десант». В ході Естафета юноармійці продемонстрували своє вміння передавати повідомлення за допомогою прапорця семафора, долати «мінне поле», знищувати об’єкт метанням гранат, переправлятися через річку по колоді. І знову жодна команда не змогла обійти слов’яносербців: наша команда була найсильнішою і завоювала 1 місце.

За підсумками обласного фіналу військово-спортивної гри «Зірниця» 2012 року команда Слов’яносербського району зайняла перше місце. Команді «Булавінец» був вручений головний Кубок обласної військово-спортивної гри та грамоти обласної державної адміністрації. Вдруге перехідний Кубок «Луганський характер», заснований Луганською обласною організацією Партії регіонів, був також вручений команді Слов’яносербського району.

Спасибі вам хлопці за вашу волю до перемоги, проявлені знання, вміння і військово-спортивне майстерство! У рік святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні ви показали, що в нашому районі росте молода зміна захисників Батьківщини, гідна пам’яті своїх дідів, які загинули під час війни і вижили в її вогні, здатна відстояти не тільки честь району, а також свободу і незалежність своєї Батьківщини.

Своєю перемогою юноармійці з Трьохізбенської школи завоювала право представляти Луганську область на Всеукраїнській військово-патріотичної гри «Зарниця», яка пройде у вересні на базі дитячого оздоровчого комплексу «Південний», АР Крим.

Величезну подяку хочеться висловити керівнику команди, вчителю ДПЮ Трьохізбенської школи Чистякову Михайлу Юрійовичу, який виконує обов’язки директора Трьохізбенської школи Єрохіної Ніні Михайлові, які підготували не одну зміну юноармійців, за прекрасну підготовку команди до фіналу обласної військово-спортивної гри.

За матеріалами: slov.loga.gov.ua
Фото: slov.loga.gov.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.