Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Свято зі сльозами на очах!

Свято зі сльозами на очах!9 травня із Днем Перемоги над фашизмом співробітники Слов’яносербської виправної колонії УДПтСУ в Луганській області (№ 60) прийшли привітати із цим великим святом почесного ветерана, пенсіонерку установи, Мічуріну Віру Іванівну.

Про те, що таке війна, скільки горя вона принесла, дуже добре знає й пам’ятає Віра Іванівна, незважаючи на її Свято зі сльозами на очах!похилий вік.

У вересні 2013 року їй виповнилось дев’яносто років.

З 25.08.1943 року почався її службовий стаж фельдшера у виправно-трудовому таборі для військовополонених №145 міста Курськ. Багато чого побачила й багато труднощі випробувала за свою трудову діяльність Віра Іванівна.

Починаючи з 1959 року й до 1976 року працювала в посаді фельдшера в нашій установі, тоді — УЛ-314/60 Ворошиловградського облвиконкому.

За час служби в установі УЛ-314/60 за бездоганну службу мала 12 подяк, 3 грамоти, 2 рази її фото було розміщено на дошці пошани. Має урядові нагороди.

Дивлячись на Віру Іванівну й людей її покоління, розумієш: стійкість, самовідданість, мужність, сила духу, щирість, відкритість і безмежна доброта — ось ті якості, завдяки яким вони стали справжніми переможцями, ось ті якості, які так необхідні нам зараз! Спасибі вам, дорогі ветерани!

Сектор по роботі з особовим складом
Слов’яносербської виправної колонії (№ 60)

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.