Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Героїчні традиції українського народу в серцях засуджених

Героїчні традиції українського народу в серцях засудженихЗ метою вшанування 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років в Слов’яносербській виправній колонії (№60) були проведені заходи, присвячені відзначенню цієї знаменної події.

Цей святковий день в установі розпочався з прочитання засудженим тематичної лекції про важливість та значимість перемоги над фашизмом в Україні та світі.

Невід’ємною частиною заходів, присвячених святкуванню Дня Перемоги стали спортивні змагання між засудженими установи. У цей день було проведено змагання з настільних видів ігор, підтягування на бруссях та перекладені.

На завершення святкового дня у клубі установи відбувся виступ вокально-інструментального гуртка засуджених, які проспівали популярні пісні військових років.

Хочеться сподіватись, що проведені у цей день заходи залишать у серцях засуджених та співробітників установи незабутні враження на усе подальше життя.

Заступник начальника
Словяносербської виправної колонії (№60)
майор внутрішньої служби
Гуменюк А.Д.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.