Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Державна підсумкова атестація засуджених у Слов’яносербській виправній колонії № 60

Державна підсумкова атестація засуджених у Слов’яносербській виправній колонії № 60 Вечірня школа, яка діє у Слов’яносербській виправній колонії № 60, забезпечує реалізацію права засуджених на здобуття базової та повної загальної середньої освіти. Має велике значення і той факт, що загальноосвітнє і професійно-технічне навчання є одним із основних засобів виправлення і ресоціалізації засуджених.

Так, впродовж 2013/2014 навчального року засуджені, за участю вчителів Лозівської загальноосвітньої школи, уважно вивчали шкільні предмети, і ось в травні місяці поточного року настав час для державної підсумкової атестації. До проведення зазначеного заходу, окрім засуджених, які відбувають покарання у звичайних жилих приміщеннях та дільниці приміщень камерного типу, було залучено й шість чоловік, засуджених до довічного позбавлення волі. І хоча для останньої із наведених категорій засуджених попереду ще великий строк за гратами, не можна не відзначити важливі кроки, які вони роблять вперед у напрямі підвищення свого рівня освіти.Державна підсумкова атестація засуджених у Слов’яносербській виправній колонії № 60

Окремо варто сказати, що за підсумками 2013/2014 навчального року розглядається питання про нагородження деяких учнів похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів». Адміністрація установи і надалі докладатиме усіх зусиль по залученню якомога більшого числа засуджених до учбового процесу бо у колоніях повинні виховуватися нові люди, які потрібні нашій країні, нашому народу.

І, насамкінець, хотілося б висловити велику вдячність педагогічним працівникам Лозівської загальноосвітньої школи за надання допомоги адміністрації колонії в соціально-виховній роботі із засудженими.

Нехай знання, отримані у вечірній школі при Слов’яносербській виправній колонії, допоможуть засудженим добитися задуманих цілей.

Заступник начальника установи
майор внутрішньої служби
Гуменюк А.Д.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.