Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Во славу хліборобів

16 листопада 2011 в актовому залі районного будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню Дня працівника сільського господарства. З вітальним словом до трудівників села звернувся голова райдержадміністрації Удовіченко Петро Григорович:
— Для адміністрації району одним із пріоритетних завдань є розвиток сільського господарства. Президент України приділяє особливу увагу сільськогосподарської проблематики, тому питання його розвитку займають провідне місце в національному проекті. Поставлені завдання помітного поліпшення життя на селі, розвитку агропромислового виробництва.
Тим не менш, сьогодні турбують нас, перш за все ціни на енергоносії, паливно-мастильні матеріали, брак кваліфікованих фахівців та молоді на селі. Чимало й інших проблем, які всім нам добре відомі. Але у мене великі надії на те, що все це ми подолаємо.

Приділивши увагу досягненням в секторі сільського господарства агроформуваннями Слов’яносербського району, Петро Григорович зазначив:
— У поточному році намолочено 43800 тонн зерна, в тому числі озимої пшениці 32300 тонн при врожайності 24,4 ц / га. Соняшник зібрано з площі 7,8 тисяч гектар, валовий збір склав 14 тисяч тонн при врожайності 17,9 ц / га. Під урожай 2012 посіяно 16 тисяч гектарів озимих зернових культур, крім того 707 гектарів озимого ріпаку. Зросло поголів’я худоби, збільшилися показники виробництва тваринницької продукції.
Але головне, що допомогло досягти хороших показників, — це ваш досвід, заснований на мудрості багатьох поколінь селян, ваша працьовитість і завзятість, майстерність і велика любов до рідної землі.

Вітаючи працівників сільського господарства, голова райдержадміністрації, звернувся до присутніх у залі із закликом об’єднати зусилля з метою подолання проблем, з якими стикається сільськогосподарська галузь України:
— Байдуже ставлення кожного з нас веде в глухий кут. Тільки спільною роботою можна забезпечити розвиток сільського господарства і вивести цю галузь на новий рівень, — наголосив Петро Григорович.
Спільно з районною радою районна державна адміністрація з наступного року заснувала перехідний кубок, який буде вручатися передовому господарству району, якому і випаде честь приймати урочисті збори на своїй території. Під оплески красень-кубок був вручений голові Родаковського селищної ради Володимиру Миколайовичу Танчики — саме на території цієї ради розташовані одні з передових агроформувань Слов’яносербського району ТОВ «Агрохім» (керівник — депутат обласної ради Юрій Нечаєв) і ТОВ «Союз» (керівник — Іван Гнатенко ), які удостоїлося честі першими отримати перехідний символ з рук голови райдержадміністрації Петра Удовіченко і керуючої справами районної ради Олени Салмановой.
І звичайно, урочисте захід не обійшлося без вручення нагород кращим працівникам сільського господарства. Голова райдержадміністрації Петро Удовиченко і керуюча справами районної ради Олена Салманова за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району та області вручили ювілейну медаль «20 років незалежності Україна» директору «Слов’яносербської державної сортодосліднецької станції» Бутко Лідії Яківні, медаль «За заслуги перед Славяносербщіной» механізаторові ПАТ «Племзавод імені Литвинова» Селезньову Івану Устиновичу і цінний подарунок голови райдержадміністрації та голови районної ради (наручні годинники з логотипом герба Слов’яносербського району) завідувачеві відділу, вченому секретарю, заступнику директора з наукової роботи Луганського інституту агропромислового виробництва Усатенко Юрію Івановичу, грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради трактористу ТОВ «Агрохім» Сероштану Роману Івановичу. Також були вручені грамоти Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та президії обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу трактористу-машиністу I класу ТОВ «Колос» Рекіянова Сергію Михайловичу і трактористу сільськогосподарського ТОВ «Степове» Чередниченко Олександру Михайловичу. Крім того грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені ще 23 працівника сільського господарства.
Вінчав урочисті збори святковий концерт, а напередодні в центрі селища Слов’яносербськ відбулася традиційна ярмарок сільгосппродукції.

За матеріалами: slov.loga.gov.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.