Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Володимир Пристюк: Найбільш важливі для обласної влади ті об’єкти, які важливі для наших жителів

Володимир Пристюк: Найбільш важливі для обласної влади ті об'єкти, які важливі для наших жителівВ ході робочої поїздки по області Володимир Пристюк побував на відкритті моста, що зв’язує селища Хороше й Фрунзе Слов’яносербського району.
Для п’яти з половиною тисяч жителів Хорошанского та Фрунзенського селищних рад значимість ремонту моста дійсно складно переоцінити. Побудований ще в 60-х роках минулого століття він поступово руйнувався під впливом часу і кліматичних умов, і врешті-решт дійшов до того стану, коли пряме автодорожнє сполучення між селищами довелося закрити з міркувань безпеки.
Керівництво району за допомогою у вирішенні проблеми звернулося в область. І з ініціативи голови облдержадміністрації «Луганський облавтодор» відремонтував аварійну частину дорожнього покриття мосту.
Другим об’єктом в програмі поїздки стала каналізаційно-насосна станція Родаково, нещодавно поновила роботу після реконструкції.
«Коли очисні споруди прийшли в аварійний стан, ми звернулися до облдержадміністрації, обласна рада та Державне управління охорони навколишнього середовища в Луганській області, — розповідає селищний голова Володимир Танчик. — Обласний фонд навколишнього середовища допоміг з розробкою проектно-кошторисної документації, а обласне керівництво виділило гроші на будівництво».
На ці цілі з обласного бюджету було витрачено коштів на загальну суму 6392,0 тис. грн., Замінено 9,5 км каналізаційних мереж, побудовано 2 каналізаційно-насосні станції і одна реконструйована, також побудована біоплато. Виконані роботи дозволять поліпшити екологічну ситуацію на території Родаківського селищної ради.
Володимир Пристюк, який приїхав подивитися результати ремонтних робіт, зустрівся з жителями навколишніх будинків. Результатами зустрічі залишилися задоволені обидві сторони: родаківці змогли безпосередньо задати свої питання, а голова облдержадміністрації — почути з перших вуст, які з реформ обласної влади знаходять підтримку у населення.
«Я навмисне попросив керівників району проїхати по найменш «упорядкованим» селищним дорогам. Тут нашому Автодору роботи — поле неоране. Я збираюся підняти це питання під час наступного розмові з нашим земляком, головою служби автомобільних доріг України Володимиром Демішканом. І попрошу його питання ремонту доріг в Родакове взяти під особистий контроль», — підкреслив Володимир Пристюк.

За матеріалами: www.loga.gov.ua

Фото: www.loga.gov.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.