крадіжка | Новости Славяносербска

Подписка на Новости Славяносербска RSS

У Слов’яносербському районі затримали чоловіків, які крали мішки з селітрою

24 Ноя 2011

У Слов’яносербському районі викрили групу чоловіків, які крали мішки з аміачною селітрою з одного із підприємств району.

До чергової частини Слов’яносербського РВ УМВС України в Луганській області надійшло повідомлення від директора одного з підприємств району про те, що з сховища, розташованого на його території, здійснено розкрадання понад 100 мішків аміачної селітри. В результаті підприємству було завдано матеріальної шкоди на суму близько 18 000 гривень.

В ході оперативно-розшукових заходів дільничними інспекторами Слов’яносербського районного відділу внутрішніх справ було встановлено, що до вчиненого злочину причетна група молодих людей, мешканців села Степове, у віці від 19 до 28 років, серед яких є й раніше судимі за аналогічні злочини, а саме по ч. 3 ст. 185 КК України.

Як пояснили правопорушники, крадену селітру вони здавали жителю того ж села по 100 гривень за мішок. В даний час за даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років. Ведеться слідство.

Читайте также:


Комментарии:

Ваши мысли

Скажите нам, что вы думаете...

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.