ендоскопічний кабінет, РТМО, | Новости Славяносербска

Подписка на Новости Славяносербска RSS

Відкриття ендоскопічного кабінету у Слов’яносербському РТМО

09 Дек 2011

Відкриття ендоскопічного кабінету у Слов'яносербському РТМО8 грудня у Слов’яносербському РТМО відбулася важлива подія — відкриття ендоскопічного кабінету.

Кабінет оснащен новітнім ендоскопічним обладнанням — відеогастроскопом і цістоуретероскопом. Ці апарати, були придбані за рахунок коштів місцевого бюджету.
— Наше територіальне медичне об’єднання — єдине з районів області може похвалитися подібним обладнанням, — зазначила головний лікар Слов’яносербського РТМО Інна Фесенко. — Така апаратура є лише в обласному онкодиспансері і в клініці міста Алчевськ.
Демонструючи можливості обладнання,головний лікар детально описала його функції і технічний потенціал, сказавши, що обстеження проводиться абсолютно безкоштовно за направленням лікаря. Крім того, пацієнт з гострим болем також зможе безперешкодно пройти обстеження.
— Ми сподіваємося, що обладнання буде, насамперед, використовуватися з профілактичною метою, але якщо біда і трапиться, то ми будемо готові зустріти її у всеозброєнні, — висловила впевненість Інна Фесенко.

По материалам: slov.loga.gov.ua

Фото: slov.loga.gov.ua

Читайте также:


Комментарии:

Ваши мысли

Скажите нам, что вы думаете...

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.