Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Відкриття ендоскопічного кабінету у Слов’яносербському РТМО

Відкриття ендоскопічного кабінету у Слов'яносербському РТМО8 грудня у Слов’яносербському РТМО відбулася важлива подія — відкриття ендоскопічного кабінету.

Кабінет оснащен новітнім ендоскопічним обладнанням — відеогастроскопом і цістоуретероскопом. Ці апарати, були придбані за рахунок коштів місцевого бюджету.
— Наше територіальне медичне об’єднання — єдине з районів області може похвалитися подібним обладнанням, — зазначила головний лікар Слов’яносербського РТМО Інна Фесенко. — Така апаратура є лише в обласному онкодиспансері і в клініці міста Алчевськ.
Демонструючи можливості обладнання,головний лікар детально описала його функції і технічний потенціал, сказавши, що обстеження проводиться абсолютно безкоштовно за направленням лікаря. Крім того, пацієнт з гострим болем також зможе безперешкодно пройти обстеження.
— Ми сподіваємося, що обладнання буде, насамперед, використовуватися з профілактичною метою, але якщо біда і трапиться, то ми будемо готові зустріти її у всеозброєнні, — висловила впевненість Інна Фесенко.

По материалам: slov.loga.gov.ua

Фото: slov.loga.gov.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.