Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Слов’яносербську готують відставку голови райради

У Слов'яносербську готують відставку голови райрадиНапередодні Нового року кипіли пристрасті в Слов’яносербському районі. 30 грудня більшість депутатів районної ради від Партії регіонів висловило недовіру голові фракції — Олені Салмановой. На думку спостерігачів, це говорить про те, що в районній організації найвпливовішої партії (27 депутатських мандатів з 30) далеко не все гаразд.

Позачергова XI сесія Слов’яносербської райради була присвячена прийняттю бюджету. За всіма пунктами програми депутати прийняли відповідні рішення. Але відразу після цього заходу відбувся «конфуз» у фракції ПР. Чотирнадцять депутатів з двадцяти одного присутнього (при сьоми, що утримались) висловили недовіру голові фракції Салманова Олені Павлівні. Її звинуватили у втраті довіри з боку членів фракції і «низьких моральних якостях».

Олена Салманова керує фракцією з листопада 2010 року і займає посаду керуючої справами Слов’яносербської районного ради.

Політичні баталії зазвичай мають своє підгрунтя. Їх причину часто слід шукати в персоналіях, які беруть участь у протиборстві. В даному випадку вирішальну роль відіграло те, що пані Салманова входить у близьке оточення голови районної ради Миколи Подєйко — члена ПР, з яким у його однопартійців-депутатів втрачено взаєморозуміння.

Районний голова Микола Вікторович Подєйко в минулому році майже вісім місяців (!) перебував на лікарняному, маючи другу групу інвалідності. Зараз він теж проходить курс санаторно-курортного лікування в Слов’янську. Проте, відсутній на робочому місці і не маючи права підпису документів, Микола Подєйко відмовляється передавати повноваження своєму заступнику Володимиру Меріуц, як це передбачено Законом «Про місцеве самоврядування» та Регламентом районної ради. Більше того — всіляко блокує роботу останнього. Такий підхід багато депутатів називають «узурпацією влади».

Незгода депутатів-«регіоналів» з лінією глави Слов’яносербської райради і стало причиною відставки голови фракції ПР. Як депутати зізнаються в кулуарах, протистояння вони не хочуть і самі — таке «перетягування каната» рідко йде на користь справі. Але абсурдна концентрація влади в руках голови, якого більшу частину року немає на робочому місці, шкодить району куди більше.

Схоже, що депутатський корпус районної ради дозрів до рішучих дій. Не виключено, що незабаром в повний зріст постане питання про зміщення Миколи Подєйко з посади голови Слов’яносербської райради.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.