Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Колишнього директора ГЗФ «Слов’яносербська» посадили на 5 років

Колишнього директора ГЗФ «Слов'яносербська» посадили на 5 роківНа Луганщині винесено судовий вирок групі чиновників гірничо-збагачувальної фабрики «Слов’яносербська», які вчинили незаконну розтрату вугілля на суму понад 2,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

На лаві підсудних опинилися п’ятеро посадових осіб вуглезбагачувального підприємства, в тому числі, його колишній директор і ще четверо керівників підрозділів фабрики. Їх звинувачують за ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу Україні — в розтраті майна підприємства шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб та у внесенні в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки.

Кримінальну схему, реалізовану учасниками групи, викрили співробітники Служби безпеки України. Вони встановили, що протягом 2007-2008 роках чиновники фабрики здійснювали незаконну і безоплатну передачу рядового вугілля і вугільного концентрату, який знаходився на балансі фабрики, представникам комерційної структури.

Під виглядом власності фіктивної комерційної структури «чорне золото», яке насправді належало шахтам Луганської області, вивозився з гірничо-збагачувального підприємства та згодом направлялося в теплоелектростанції. Замість вугілля склади завантажувалися шламами — відходами вуглезбагачення, а до документів вносилися неправдиві відомості про обсяги переробки вугільної маси, кількість концентрату, промислового продукту і відходів. Щоб приховати нестачу вугілля, посадові особи гірничо-збагачувального підприємства навіть подали заявку про списання вугілля, яке нібито згоріло під час пожежі на складах.

За півроку чиновники ГЗФ розтратили понад 7 тисяч тонн вугільної продукції (більше 100 залізничних вагонів), загальна вартість якої складає близько 2,2 мільйонів гривень.

Після пред’явлення обвинувачення його спільникам директор підприємства виїхав за межі України. Співробітники СБУ встановили місцезнаходження правопорушника на території Російської Федерації і затримали його при перетині державного кордону України.

Слов’яносербський районний суд визнав всіх підсудних винними в інкримінованих злочинах і засудив колишнього директора і двох службовців фабрики до 5 років позбавлення волі. Керівника однієї з виробничих ланок засуджений до 2 років позбавлення волі. Всі правопорушники позбавлені права протягом року займати посади, пов’язані з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Все права защищены © 2011-2019
При цитировании или ином использовании материалов, опубликованных на Slavyanoserbsk.com ссылка на сайт (для интернет-изданий — гиперссылка) строго обязательна.