Вихованець гандбольної школи Славяносербська – в трійці кращих бомбардирів юнацького чемпіонату України | Новости Славяносербска

Подписка на Новости Славяносербска RSS

Вихованець гандбольної школи Славяносербська – в трійці кращих бомбардирів юнацького чемпіонату України

22 Фев 2012

Вихованець гандбольної школи Славяносербська – в трійці кращих бомбардирів юнацького чемпіонату УкраїниУ Запоріжжі фінішував третій тур Всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з гандболу серед спортсменів 1997-1998 років народження, куди змогла вийти і команда Слов`яносербського району.

ДЮСШ Слов`яносербська, що опинилася за підсумками двох перших турів у верхній шістці, отримала право зіграти у другому етапі змагань. У суперництві з найсильнішими українськими однолітками гандболісти Слов`яносербщини виступили не дуже вдало, зазнавши поразки від команд Київської та Полтавської областей, а також розгроми від запорізького «ZTR» і Південного – лідерів змагань.

Тим не менш, в останній ігровий день вихованці Ганни Петрової і Марини Світличної, перервали серію невдач, впевнено вигравши у запорізькій ДЮСШ імені Лагутіна.

Крім того, гандболіст Славяносербська Антон Решетько за підсумками трьох зіграних турів з 32 голами увійшов до трійки кращих бомбардирів поточного сезону.

Четвертий тур змагань пройде з 23 по 28 березня.

Читайте также:


Комментарии:

Ваши мысли

Скажите нам, что вы думаете...

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.